BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gegužės 2 d. (Aš tikrai myliu Švietimo Ministeriją, kuri turbūt sugadins pusės dešimtokų gyvenimą)

Išvažiuok vienai dienai į eskursiją ir jos metu būsi penktokų išvadinta Moksliuke, nes pasidalinai keletu minčių apie istoriją… ketinau apie tai papasakoti šiandienos įraše, nes tai mane labai suerzino. Iš tiesų aš nesu jokia moksliukė, aš tik domiuosi mokslu. BET - apie tai kitą kartą.

Dabar noriu pasidžiaugti dar vienu Švietimo Ministerijos perliuku.

Tai štai. Dardu aš autobusu namo iš kelionės, per kurią nežmoniškai sušalau, o mano arbatą (kartu sudėjus jos buvo 4 l.) išgėrė penktokai, kurie taip pat atėmė iš manęs šiltą skarą ir per kuriuos išplėšiau pusę savo užrašų knygutės (”Mes tik vieną lapą iksiukams nuliukams!”). Staiga mano telefonas ima groti Three Days Grace “Let it die” ir aš minutėlę pasigėriu skambesiu (nes autobuso radijas užsispyręs leidžia tik mias ir cicinus). Skambina T. Atsiliepiu su džiugesiu, kad kažkam manęs reikia ir… esu užliejama informacijos gausa.

Kad anglų patikra bus privaloma sužinojome praeitą penktadienį, kai aš pakėliau šurmą, nes buvau girdėjusi, kad tokia vyks mano mamos darbovietėje. Klasė manimi nepatikėjo, tad teko eiti tikslintis pas pavaduotoją ir - ar ne nuostabu? - pasitvirtina, kad buvau teisi. Šiaip baisoka dėl tos patikros, nes ji nulems į kurį anglų lygį pateksiu. O man reikia aukščiausio. Kas bus, jei susimausiu neperskaičius kokios užduoties iki galo? Aš jų niekad neskaitau… Na, bet anglų yra anglų. Kažką parašysiu, ypač jei bus daug skaitymo užduočių ir kokia nors esė…

O T man į ausį burba: “Tu nepatikėsi, kas per velnias čia vyks. Kitą arba dar kitą savaitę laikysim privalomas rusų ir vokiečių kalbų patikras. Šūdas, ką man daryti??? Aš gi nieko tų vokiečių nemoku, man jos net nereiks - imu tik dėl pamokų skaičiaus. Kas bus, jeigu pateksiu su visiškais idiotais į tą pačią grupę? tada jau tikrai nieko neišmoksiu…”

Ir staiga mane apima toks šiurpas, kad net bloga darosi. Privaloma rusų kalbos patikra? Kalbos, kurios gramatiką pamirštu vos parašiusi kontrolinį darbą? Tačiau kalbos, kurios metinį pažymį turėsiu turėti stodama ir kalbos, kurios man greičiausiai reikės universitete???

Šūdas. Šūdas. Šūdas. Nemoku aš rusų. Ketinau pasimokinti vasarą, bet dabar turbūt nebus prasmės. Parašysiu patikrą blogai ir pateksiu į prastą lygmenį, o tai reiškia, kad nieko daugiau nei moku dabar neišmoksiu. Šūdas. Šūdas. Šūdas.

Net galva plyšta. Jei būtume žinoję prieš mėnesį ar du būtume turėję galimybių pasimokyti. O dabar? Ką daryti??? :/

Taip, ačiū tau, o Švietimo Ministerija, kad žlugdai mano svajones. Nuoširdžiai dėkinga.

Patiko (30)

Rodyk draugams

komentarai (53) | “Gegužės 2 d. (Aš tikrai myliu Švietimo Ministeriją, kuri turbūt sugadins pusės dešimtokų gyvenimą)”

 1.   Harpija rašo:

  Kad girdėjau, jog rusų ar vokiečių patikros laikyt nereikia, jeigu 11 klasėje nesirenki šio dalyko. Tai siūlau jo nesirinkt ir jei yra noras, geriau mokytis savarankiškai ar kalbų mokykloje. Taip bus kur kas daugiau naudos, nei mokytis lygyje, kuriame visi iš neigiamų tempiasi. Be to, 11 klasėje ir taip bus ką veikt, be kažkokios rusų ar vokiečių. Jei tik užtenka valandų, siūlau jos neimti.

  Kas dėl anglų egzamino, tai galiu pasakyt, kad tai yra baisu… Tik į teismą tokią Švietimo Ministeriją, bet eilinį kartą nėra kam. Gerai tiems, kas mokėsi anglų visus metus, o va mano geros draugės mokykloje buvo taip, kad anglų mokytoja neperdaugiausiai dėmesio skyrė savo pamokai ir cituojant draugę “stūmėm dūrą”. Kadangi mokytoja buvo suprantinga ir leido 10tokams daugiau ruoštis lietuvių ir matematikai. Ir balandžio menėsį, kaip perkūnas iš giedro dangaus - anglų patikra, kuri nulems į kokį lygį pateks mokinys. Na, žodžiu… Ši žinia ir mane labai suerzino, kadangi dvi mano labai geros draugės yra 10tokės, taigi labai liūdna, kad joms taip nepasisekė ir teko tokį stresą patirti.
  Šiandien ryte prisiminusi šitą beprotybę pagalvojau, kad man pasisekė, jog 10 klasių liko praeityje ir spėjau jas laiku baigti, be jokių nesąmonių. Švietimo sistema tyčiojasi iš mokinių kaip tik gali. Vemt verčia nuo tokių eksperimentų. O dar sako, gyvenk žmogus Lietuvoje, džiaukis, kad gyveni Tėvyneje, kaip čia gražu ir gera. Gal ir gražu, bet jau atsibodo gyventi šalyje, kurioje tyčiojasi tiek iš vaikų, tiek iš suaugusių, tiek ir garbaus amžiaus piliečių.

  Sėkmės ruošiantis ir laikant patikras!

 2.   greensky rašo:

  Dabar kaip niekad dziaugiuosi, kad man si painiava jau baigesi pernai metais. Heh. stiprybes ir sekmes! Pasitikek savo jegom, nes mes tavim tikim! :))

 3.   moksliukesdienorastis rašo:

  Harpija - deja, man net labai reikia rusų kalbos. T.y. ten, kur aš noriu stoti man reikės rusų kalbos metinio pažymio, o tai reiškia, kad aš turiu ją mokintis. Be to, man reikės ją bent kažkiek studijuoti universitete, tad būtų laikas susirūpinti. Tai aš ir ketinau daryti. Tiesa, vasarą. Štai čia dar kartą paaiškėjo, kad nereikia nieko atidėlioti, nes vasarą susirūpinti rusų kalba bus gerokai per vėlu.
  O dėl anglų kalbos - tai baisiausia būtent tai, kad sužinojome taip vėlai. Kas dar laukia? Informatikos įskaita? Užteks būti bandomaisiais triušiais ne savo noru… kad būtų anksčiau pranešę, o dabar - paskutinėmis dienomis.

  Greensky - ačiū. Bandysiu pasitikėti savo jėgomis… nors - kokios ten jėgos gali būti rusų kalboje? :S

 4.   spelling rašo:

  Hm… Mums apie anglų ‘egzą’ jau vasario pradžioj mokytoja informavo, keista, kad jus tik dabar. Sklinda visokių gandų… Pvz., kad jei ŠM nespės sukurpti užduočių skirstymui į lygius, gali būt, kad teks rugsėjy laikyt tą patikrą, o tada jau išvis pravalas… Bet tokiu atveju tu bent galėsi rusų pasimokint per vasarą, jei ir ją nukels, nes žinant ŠM, viskas ten vyksta vėžlio greičiu…

 5.   moksliukesdienorastis rašo:

  Spelling - vasarį? Velnias, o mums kartoja: “Į rajono švietimo skyrių popieriai atėjo tik prieš atostogas, o mes sužinojome tik po jų. Dabar jau nieko negalima padaryti”. Et… dėl manęs - geriau jau nukeltų. Ypač rusų…

 6.   R. rašo:

  gerai, kad aš tik devintokė… Taip ir nesupratau - jei 11 klasėj neimsiu to dalyko, tai įskaitos laikyti nereiks. Na, pvz.: aš mokaus 2 užsienio kalbas (kaip visi ;)) pirma - prancūzų (kokie mes senamadiški), 2 - anglų (kokie mes modernūs). Kažkada kažkas sakė, kad 11 klasėj belieka tik 1 užsienio kalba, gali opasirinkti kurią nori, tik jei tai bus 2-oji (na, mano atveju, anglų) reikia laikyti įskaitą. Esmė ta, kad aš anglų nemoku. Tiksliau moku tiek, kiek Moksliukė rusų. Jei aš nenorėsiu mokytis anglų (žinau - reikia, o ką man daryti, jei aš neskiriu veiksmažodžio nuo būdvardžio?!!), tai galėsiu (ne)draugiškai įskaitos nelaikyti…
  Ar kaip čia yra?
  Painiava su mokslo sistema, net patys ministrai nebesusigaudo…

 7.   chii rašo:

  eiiiiiikit jus sau!
  dar siemet mes [11okai] burbejom kaip jums nuskilo,kad kalbejimo temas zinojot … bet siandien apsilanke pas mane kaimynas [taise dingusi neta ] ir sako ,kad jam [10okas] reiks anglu laikyt. galvojau nusisneka,neimanoma.. o dabar.. man labai Taves gaila,bet nesumeluosiu,sedziu ir sypsaus plaaaaciausia sypsena xD dar paskambinau draugei, pasakiau tai, tai ji luzo juoku [ isteriskas laimes juokas:D]

  sekmes ir stiprybes [sorry,kad toks nelb optimistiskas komentaras:DD]

 8.   neformate rašo:

  Laikykis, aš visad už tave laikau špygas.

 9.   Šalalalala. rašo:

  Tik tiek galiu pasakyt - spjaus visi ant tų antrų kalbų. Jau dabar didžioji dalis mokinių jų nesirenka 11 klasėj, o juk kalbos labai reikalingos. Tai jau tapo skauduliu mokykloms ir antrų užsienio kalbų mokytojoms - niekas vienuoliktoj nebesirenka antrų kalbų. O dabar padarė taip, kad vienas kitas žmogus pasirinkimų lape pažymės rusų/vokiečių/prancūzų ir tai, tik dėl to, jog jam reikės universitete tų kalbų.. Niekas juk nenorės įskaitų laikyt.
  O mano mokykla gimnazija, bet su antrom kalbom - ypač rusų (nors nežinau, nes pati rusų mokausi, galbūt vokiečių mokytojos stipriau ima) - tragedija. Viena mokytoja pritingi kažką veikti, o kita tiesiog perdaug švelni. Taip ir mokomės mes… O dar įskaita laukia - panaudosiu žinias nuo 6 iki 8 klasės :) Nes atėjus į 9 ir 10 nieko doro nesužinojau :)
  Sėkmės, Moksliuke. Aš irgi 10 - okė. Ir jau pradedu bijot, kad nesugalvotų kokio istorijos ar dar kokio patikrinimo. Mes bandomieji triušiai juk ;DD

 10.   Šalalalala. rašo:

  P.S. Tikiuosi dėl tų anglų lygių čia pagąsdinimui/pokštui sakoma. Galiu ir geriausia mokėti anglų, o susimauti su skaitymu (būna taip. pavyzdys - mano klasiokė). Tuomet patenku į tragiškiausią lygį ir mokausi su kokia nupušusia mokytoja. Kas tuomet?;DD
  Griauna žmonių svajones, griauna.

 11.   skaitytoja rašo:

  mes ir apie šitą rusų šūdą sužinojome vos prieš kelias savaites.. rusų aš nesirinksiu, bet patikrą laikyti man PATARIA\, atseit, GAL PRIREIKS. nesąmonė.

 12.   aaistuteaa rašo:

  Mes irgi tik praeitą savaitę sužinojom apie šią anglų patikrą. o apie rusų dar niekas neaišku. Anglų kaip anglų, nepergyvenu, mes irgi nieko nesimokėm, išviso mūsų tokia mokytoja, ji sėdi prie kompiuterio o mums liepia “tuos pratimus į priekį” padaryti. Tai ir man gerai, žinau, kad dabar jau čiaip ar taip nko nepakeisiu. O dėl rusų tai tragedija, tikrai nežadu laikyt, nes per šiuos kelis metus kiek ją mokomės, mes nerašėm nei vieno kontrolinio, nesimokėm absoliučiai jokių taisyklių, o per pamokas tik šiek tiek paskaitom ir pašnekam su mokytoja lietuviškai apie visas temas, išskyrus rusų kalbą. Bent džiaugiuosi, kad šios kalbos man nereikės. :D Dbr daugiausiai pergyvenu dėl lietuvių patikrinimo, o visi kiti bus vieni juokai :DD sėkmės ir tau :]

 13.   Albinas rašo:

  Kaip pasakytų mano kolega, idiotizmas valdo.

  Mano laikais(o tai buvo ne taip jau ir senai) tokių nesąmonių nebuvo(arba as jų tiesiog neprisimenu)
  Rusų aš tiesą sakant irgi nelabai moku, išskyrus kelias padrikas frazes.

  O kas liečia Švietimo ministeriją, tai ne tik vidurinės, bet ir profesinės mokyklos kenčia. Neišgali parūpint lėšų elementarioms darbo saugos priemonėms. O ir praktikantam prie stipendijos(Kauno SRC mokiniai gauna net 99lt) galėtų pridėt šimtuką kitą.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 14.   Simona. rašo:

  Mes irgi rašysim iš anglų tą patikrinimą(writting, lisening, reading). Bet šitie rezultatai nieko nelems, nes net pažymių nerašys. Parašys tik kokiam lygy dabar mūsų žinios, o rinktis galėsim bet kokį. Tai nesijaudinu nei kiek, nes žinių pas mane 0, o lygį rinksiuos aukščiausią. Net juokinga. Apie rusų patikrinimą nieko nesakė. Tai tikiuosi, kad nerašysim nieko.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 15.   Simona. rašo:

  *writing, listening
  Jėzau, net nepamačiau, kad klaidų privėliau. Ot,višta.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 16.   Raminta rašo:

  Man atrodo,kad tau tiesiog…paranoja. Jei taip ir toliau, linkiu iki 12 klasės neišprotėt. :)

 17.   moksliukesdienorastis rašo:

  R. - Šiandien išsiaiškinau. Laikysi, net jeigu tau anglų gyvenime nereikės ir tu jos visai nenori. Laikysi, nes tai - PRIVALOMA. Va taip…

  Chii - man labai džiugu, kad kažkam tai suteikia malonumą ;) Nes mums tai varo šoką :D

  Neformate - ačiū.

  Šalalalala - Taip, mes bandomieji triušiai. Tas, tiesą sakant, ir pikčiausia. O rusų tai aš mokintis pradėjau tik dabar, nes pirmus tris metus buvau pas tokią mokytoją, kur ničnieko nereikėjo. Tik abėcėlę išmokom ir tai po mėnesio pamiršom. Bijau, kad iš tų dienų nieko neatsimenu. Ir še tau - patikra. Kurso ji, tiesa, nenulems, bet nulems lygmenį. Gyvenimiška tiesa - žemesnį lygmenį dėsto prastesni mokytojai. Jaučiu, vėlei pateksiu pas tą pačią raganą, kuri manęs nieko neišmokė. O juk man reikės rusų metinio pažymio, reikės tos kalbos universitete. Ką reikės daryti? Eiti papildomai? Gaila sukišti krūvą pinigų dėl tokio kvailo dalyko… Et.

  Skaitytoja - o jum leidžia rinktis? Pas mus niekam neleidžia. Yra tik vienas variantas - laikyti. Reikės tau tos rusų/vokiečių ar nereikės - nesvarbu, bet laikyti turi. T.y. turi gadintis sau nervus ir stresuoti, o po to dar lyg niekur nieko atsėdėti likusiose pamokose :/

  Albinai - taip, idiotizmas valdo… o mes esame triušiai, ant kurių jis išbandomas.

  Simona - nežinau, kaip pas jus, bet pas mus galėsim rinktis kurį norim kursą, o į lygius suskirstys pagal rezultatus. Su anglų viskas ok - ten aš savimi tikiu, o štai su rusų… bijau, kad patekusi į žemesnį lygį (pvz B1 ar B) pateksiu pas prastesnę mokytoją ir išmokti rusų kalbos man jau nebebus jokių galimybių. Iš čia kyla didžiausias stresas, nes rusų aš noriu išmokti. Žinau, žinau, per vėlai apie tai susimąsčiau, bet…

  Raminta - gali būti. Turbūt taip ir yra.

 18.   žalios mėtos rašo:

  Raminta teisi. Patikros dar nėra taip baisu, pati laikiau, išlaikiau, ir eidama laikyt pernelyg nestresavau, nors ir atrodė, jog tai labai rimtas reikalas. Aišku, nėra teisinga, jog įvedė privalomą anglų taip vėlai (nors aš pirmą kartą apie tai girdžiu), tačiau visgi tai ne valstybinių brandos egzaminų sesija, kuri nulems, kaip gyvensi ateinantį penkmetį mažiausiai. Tu dar turi dvejus metus, o abiturientams jo nebeliko - oficialiai mūsų sesija prasideda gegužės 7 d. vokiečių kalbos egzaminu, kas laiko anglų - smaginsimės nuo gegužės 21 - osios. Panikuoti neverta, geriau įsiteik sau, jog viskas bus ok, nes jei sakysi sau priešingai - taip ir bus.

 19.   Sausainis rašo:

  Ale rimtai kokios didelės bėdos :]

 20.   MX rašo:

  Mums praeitą savaitę pavaduotoja pasakė šią “nuostabią” naujieną, kuri papiktino visus mokinius buvusius aktų salėje. Nuėję pas savo anglų mokytoją ji tai patvirtino ir pasakė, kad reikėjo mokintis visus metus tad dabar nereikia bijoti, kiek moki tiek moki. O, kad man reikia aukščiausio lygio laikant anglų kalbos egzaminą 12 klasėj tai čia jau sukis kaip nori. Taigi reiks vykti į Angliją kalbos pramokt, nes mokykloj mes per anglų pamoką nieko neveikiam. Mokytoja mums per pamokas, tik sako kokie mes esame beviltiški :))((:

 21.   skaitytoja rašo:

  klausiau mokytojos, ar reikia man laikyti rusų testą, jeigu aš to dalyko nesirinksiu. atsakymas buvo maždaug “tai GAL ir nereikia, bet visi laiko, sužinosit savo lygį, turėsit europoje pripažintą įvertinimą blablabla” žodžiu, laikys pas mus visi dešimtokai..

 22.   Simona. rašo:

  Na, pas mus rusų yra tik B1 ir A2 lygiai ir tai rinksimės kokį norim ir nieko nerašysim (matyt, žino, kad visų rezultatai nepasieks net A1 lygio). O anglų pas mus B1 arba B2 (irgi rinksimės kokį norim).
  Svarbiausia nesijaudink ir sėkmės. :)

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 23.   Simona. rašo:

  Ir pas mus nebėr tokių dalykų kaip B kursas ar A kursas. (tik kalbų pasirinkime šitas galioja)

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 24.   Egzotermine rašo:

  Na nustokit nervintis jūs, juk dar tik dešimta klasė, o jūs jau “stradalinat” kaip pensininkai. Mums dešimtoj klasėj visos patikros buvo vienodai, atsipalaiduokit žmonės. Bent aš, prastudijavus trejus metus universitete, galiu jums pasakyt, kad kuo mažiau jaudinies, tuo geriau išlaikai.
  Pasidžiaukit jaunyste ir nustokit būt tokie susirūpinę. Kam rūpi tie lygiai, kursai ir pan. Jei norėsi, pasieksi savo tikslą nors ir Š lygyje. Taip, yra prastų mokytojų, bet ar niekada negirdėjote apie mokymąsi savarankiškai? Brandos egzaminams galima pasiruošti ir neturint “tobulų” mokytojų, papildomų pamokų, korepetitorių.
  Sėkmės ir daugiau gyvenimo džiaugsmo, bei jaunatviško maksimalizmo :)

 25.   Dešimtokė rašo:

  Įdomu. kada bus ta anglų kalbos patikra?

 26.   xxx rašo:

  Mažiau skųskitės, vaikai :))
  Reikia egzus laikyt blogai, nereikia vėl blogai. 10 metų mokėtės ir jei nieko į galvą nesidėjot - jūsų bėdos.
  Yra puiku, jog nustatys jūsų žinių lygį, nes mokiniui, kurio, tarkim anglų, kalbos žinios yra geros, mokytis su krūva demotyvuotų vaikų - košmaras.
  Ir neverskit visos kaltės ant mokytojų. Esat girdėję pasakymą “savarankiškas mokymasis”?
  Pagaliau pusė mokinių suvoks savo tikrą žinių lygių, o ne gaus pažymius iš dangaus :)

 27.   trol rašo:

  Visus tuos debilitikus ŠM aš iššaudyt noriu, pasakė kada, nei pasiruošt, nei ką. Eisiu iš “lempos” ir tikėsiuos geriausio. Nesu kvaila, viena protingiausių klasėj, bet va pasimeti dabar, mokytojos bandomųjų neduoda. Nors kiek paklausai kitos kalsės po vieną į savaitę minimum parašo.
  O šiaip gal rengiam streiką? Tyčiojas čia iš mūsų vidury baltos dienos.

 28.   bluesky rašo:

  Nieko nebesuprantu. Išvis pirmą kart girdžiu apie anglų įskaitą dešimtoje klasėje. Mums dar niekas nieko nepranešė, tai gal ne visoms mokykloms tai galioja ar kaip?????

 29.   trol rašo:

  Visoms, visoje Lietuvoje.

 30.   Vardenis Pavardenis rašo:

  sugadino gyvenimą :/

 31.   Giedrius rašo:

  Švietimo ministerija sugadintų tik tų gyvenimus, kurie idiotiškai švaistė laiką visus tuos metus ir nesimokė to, ko jiems reikia, pati kalta, ir visi, kuriem tai sugadins gyvenimą esat patys kalti.
  Aš asmeniškai esu 10-okas ir taip pat laikysiu tas įskaitas, bet aš jau ne vienerius metus žinojau, kad rusų kalbos man studijose nereikės, nėra ko mokytis, kai Tau ji nepatinka ir jos dar nereikia.
  Anglų, jei dūros nestumi per pamokas, tai ta patikra nebus sunki, čia ne koks Valstybinis egzaminas. Pasiteisins principas, kad kuo daugiau galvosi, tuo blogiau parašysi.
  Ir be viso ko, neverta rinktis tokių dalykų, kurių nesimokai vien dėl pamokų, tuo labiau antros kalbos, tam juk ir yra profiliavimas…

 32.   moksliukesdienorastis rašo:

  Trol - na, iššaudyti būtų per žiauru :) Bet pažiūrėsime, pažiūrėsime. Aš jaučiuosi visai kaip tu (nors šiaip jau susitaikiau :D). Nesu kvaila ir tai žinau, tačiau… noriu išlaikyti kaip galima geriau, o su rusų giminėmis man šakės. Ką darysiu, jeigu bus gramatikos? Norėtųsi bent pasikartoti, bet kai nėra pavyzdinių užduočių, tai net nežinau, ką kartotis…

  Giedriau - matai, esu apsigimusi humanitarė. Ne, ne taip išsireiškiau… Širdis linksta į kalbas, jau seniai žinau, kad studijuosiu su jomis. Taigi, man reikia ne tik anglų kalbos, kurios patikros šiaip jau nebijau, kaip pats sakei, dūros per pamokas nereikia stumti - aš ir nestūmiau, o štai su rusų… Tik pernai patekau pas mokytoją, kuri pati tą klabą mokėjo ir mus kažko mokė. Taigi, galima sakyti, kad rusų mokausi tik antrus metus. Apie kokį A2 lygį tokiu atveju galima kalbėti? Šiaip rusų kalba kaip kalba man patinka, nors patikros tikrai bijau. Nemoku rusų taip, kaip man reikia, o man reikia to kvailo A2 lygio, kad likčiau pas tą pačią mokytoją, pas kurią esu dabar. nes išlaikius A1 greičiausiai pateksiu pas tą pačią idiotę, pas kurią mokiausi anksčiau. Šitai prilygtų katastrofai - rusų kalba man bus reikalinga universitete. O aš jau seniai save įsivaizduoju kaip vertėją ar redaktorę, tad imti galvoti apie bankininkystę ar teisę man visai nesinori…

 33.   Edvinas rašo:

  Laikėm siandien anglų kalbos patikrą. Vakar tik sužinojom, tai nieko net nežiurėjau, nes beviltiška. Siandien rašant viskas sekėsi gan neblogai, tik kai užleido kasete, tai nesuprasi ką ten šnekėjo (reikėjo išklaisyt ir atsakyti į klausimus), tai nlb kas gavosi. Rašinius parašiau manau gerai, tačiau su viskuo kitu neaišku kaip. Manau parinks į kokį lygi kad…, net apmaudu.

 34.   moksliukesdienorastis rašo:

  Edvinai - užjaučiu, bet - dar ne viskas prarasta ;) Gal išlaikei geriau nei manai.

 35.   Daijna rašo:

  Edvinai, duok savo skypa;DDD

 36.   Susidomejusi rašo:

  Rimtai, Edvinai :DDD Aš irgi nerimauju labai dėl tų patikrų. Bet dėl rusų tave, moksliuke, galiu nuraminti - man mokytoja sakė, kad net surinkus vieną tašką jau patenki į A2 lygi. Patikrą sudarys kažkiek klausymo, skaitymo ir kiek girdėjau reikės parašyt laišką ir kvietimą. O dėl anglų man neramu - nerandu jokios informacijos. kaip būtų galima susisiekti su tuo Edvinu, arba kuo nors kitu, parašiusiu šias patikras?

 37.   ... rašo:

  Mes vakar laikėm rusų patikrinimą… Ten nebuvo taip labai jau sunku, tačiau reikėjo ir klausymo , ir skaitymo, ir gramatikos užduotis parašyti, o pabaigoje reikėjo parašyti kvietimą ir laišką… Baisu.

 38.   Myla rašo:

  Na, aš galiu pasakyti, jog mūsų mokyklos dešimtokai apie anglų bei antrosios kalbos patikras sužinojo tik prieš savaitę. Net paskutinę dieną anglų kalbos mokytoja visa persigandus strikinėjo ir bandė mums patarti kaip ką daryti… žodžiu… Apie vokiečių / rusų ir prancūzų išvis nekalbu, nes, kaip matau, beveik niekur nėra normaliai mokinama / mokinamasi šių kalbų. Juk visi manėm, jog tiesiog pasirinksime patys lygį… Aš, kaip butų keista, net nesukau galvos dėl anglų k., o dėl vokiečių patikros visas mūsų pogrupis tiesiog juokėsi, nes žinojom, jog išlaikysim pačiu žemiausiu lygiu… o apie mokytoja NET nebekalbu :D žodžiu, nuo savęs visiems bendražygiams linkiu stiprybės, kantrybės ir per daug nesukti sau galvos. Jau pirmadienį paskutinė patikra, ir kaip bus, taip. :) ne tokie jau ir durni esame ;)

 39.   The new mam rašo:

  Sorry for the huge review, but I’m really loving the new Zune, and hope this, as well as the excellent reviews some other people have written, will help you decide if it’s the right choice for you.

 40.   Bodenarbeit rašo:

  Mit sicherheit werde ich eure seite wieder besuchen.

 41.   Las Vegas rašo:

  Es ist ein Toller Beitrag der mir sehr geholfen hat ich werde euren Blog und auch den Beitrag empfehlen.

 42.   Scooter rašo:

  So good info. does not have I for a long time no more read genuinly well your blog further so

 43.   Chefsessel rašo:

  I like your blog today must I it times particularly praise

 44.   Baufinanzierung Vergleich rašo:

  Radix complement your blog is as good I pulls the hat

 45.   Immobilienmakler rašo:

  Every person I dealt with was friendly, courteous and knowledgeable. Sheds USA went out of their way to ensure that I received good service.

 46.   besuchertausch kostenlos rašo:

  Wow, awesome blog structure! How lengthy have you been blogging for? you made running a blog look easy. The entire glance of your website is magnificent, neatly as the content material!

 47.   Immobilienbewertung rašo:

  I like that blog layout . How do you make it!? It is very sweet.

 48.   Servopumpe rašo:

  Mad web page I has it with my Iphone visits

 49.   frauen ansprechen rašo:

  These articles are fantastic; the information you show us is interesting for everybody and is really good written. It’s just great!

 50.   Dario Bealer rašo:

  I just want to mention I am newbie to blogs and really liked this web blog. Most likely I’m likely to bookmark your website . You amazingly have impressive well written articles. Kudos for revealing your web site.

 51.   Alvaro Bent rašo:

  I simply want to tell you that I am newbie to blogging and site-building and definitely savored your blog. More than likely I’m want to bookmark your blog post . You definitely have terrific stories. Appreciate it for revealing your web-site.

 52.   Freddie Ideue rašo:

  I simply want to say I am very new to blogs and certainly enjoyed your page. Very likely I’m want to bookmark your blog . You really have exceptional article content. Kudos for revealing your web page.

 53.   Brettspiele rašo:

  Radix complement your blog is as good I pulls the hat

Rašyk komentarą