BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Balandžio 20 d. (Gidas “Kaip sukurti gerą nuotraukų albumą facebook’e”)

Pagaliau radau laisvą minutėlę. Aha - laisvą minutėlę per atostogas. Gal jum ir skamba ironiškai, bet pabandytumėte gyventi mano gyvenimą nuo balandžio iki rugsėjo - sodas, daržas, remontas (tėvai kasmet ką nors atkasa - tai namą reikia apšiltinti, tai tvartuką, tai žiūrėk vonia jau prieš 5 m. remontuota T..T), dar pridėkite smulkius darbelius… Bet aš ne apie tai.

Įsijungiu Facebook po keturių dienų nebuvimo. Naujienų - šimtai. Laiko iki vakarienės taip pat yra. Pagalvojau, peržiūrėsiu. Ir gerai pagalvojau. Prisikikenau už savaitę. Žinot, atšilo oras, tad merginos porom, vaikinai - būriais patraukė fotografuotis. Jei ir jūs norite taip daryti, paruošiau jums trumputį gidą, kaip reikėtų elgtis.

GIDAS “KAIP SUKURTI GERĄ NUOTRAUKŲ ALBUMĄ FACEBOOK”E”

1. Parašykite savo geriausiai draugei/geriausiems draugams.

2. Iš spintos gilumos išsitraukite trumpiausią sijoną/šortus ir palaidinę/marškinėlius. Šalta? Nenuostabu… Užsivilkite storiausią pūkinę striukę arba dabar madingą kailinę liemenę, kuriai pasiūti prireikė dešimt triušių. Neužmirškite storos kepurės.

3. Išeikite į lauką ir susitikite su drauge/draugais.

4. Patraukite prie artimiausio vandens telkinio. Jei tokio nėra - eikite į parką, mišką arba į kokią nors pievą. Blogiausiu atveju tiks vaikų žaidimų aikštelė.

5. Pradėkite fotografuoti. nuotraukų kokybė nesvarbi. Svarbiausia - kad būtų gili mintis. Fotografuokitės ant ežero kranto (10 nuotraukų), padarykite bent po 5 nuotraukas ant akmenų, ant suoliukų, ant žolės, ant smėlio, ant lieptelio, ant tiltelio, ant tiltelio turėklų, prie medžio, prie kito medžio, būtinai nusifotografuokite ant supynių. Daug kartų. Fotografijos ant supynių atrodo taip romantiškai… Neužmirškite kiekvienoje nuotraukoje žvilgsnio nukreipti tolyn arba apsimeskite visai nesidomintys fotoaparatu - kas nors gali pamanyti, kad jūs fotografuojatės tyčia!

6. Grįžkite namo.

7. Įsijunkite kompiuterį.

8. Sukelkite nuotraukas iš fotoaparato/telefono.

9. Įsijunkite photoshop programą ir ištrinkite spuogus, bet kokius veido nelygumus, paryškinkite akių mėlynumą/rudumą/žalumą, pasikelkite ir pasididinkite krūtinę/raumenis. Geriausia, jei nuotraukas padarysite nespalvotas arba sepia, tačiau iš bėdos tiks ir spalvotos - tik neužmirškite paryškinti spalvų! Kam tas natūralumas?

10. Įsijunkite www.facebook.com.

11. Sukelkite visas nuotraukas (jų turėtų būti ne mažiau 60).

12. Atsidarykite kokią nors svetainę su protingomis mintimis, pavyzdžiui, minciu-pasaulis.net, mintys.lt

13. Kiekvienai nuotraukai išrink po protingą citatą, pavyzdžiui, “Sugundyk mano protą - gausi kūną… Atverk mano siela-busiu tavo amžinai…”, “Jei aš turėčiau pasirinkti tarp meilės tau ir kvėpavimo, įkvėpčiau paskutinį oro gurkšnį, kad pasakyčiau – aš MYLIU TAVE” arba “Pavydžiu lietui, jis Tave bučiuoja, Pavydžiu sapnui, lankančiam Tave, Sutikčiau amžiams pasiverst į rūką ir paskęsti Tavyje”.

O dar geriau jei parašytumėte ką nors panašaus į: “Nori žinot , kodėl aš pavydžiu? Viena iš priežaščių yra ta , jog aš bijau , kad gali bučiuoti ne mane.. Sakyti jog myli , bet ne man .. Džiaugtis ir liūdėti , bet ne kartu su manim.. Bijau, kad kad už rankos gali laikyti ne mane.. Pamatyti tave kitos glėbyje.. Bijau , kad tavo meilės žodeliai bus ištarti ne man.. Bijau , nes esi man per daug brangus..” arba “‎Ji : Labas. Jis : La. Ji : Ką darai? Jis : nk. Ji : Kaip sekasi? Jis : ok. Ji : Tu man patinki.. Jis : ČBB. Tą kartą jai skaudėjo.. Ji verkė ir kentėjo.. [Kita diena] Jis : Labas, nepyk už vakar, buvau su draugais, gėriau, atsiprašau. Ji : nk Jis : nepyk, gerai? Ji : ok Jis : Man Tu irgi patinki : ) Ji : ČBB. Dabar atsiprašai..? Niekam neįdomu : )”

14. Paskelbkite savo nuotraukų albumą.

15. Ant draugės, su kuria buvote sienos parašykite: “Nerealus laikas, praleistas kartu :*** :P* Ačiū Tau. Myyyyluuuuu :)))))))” Kuo daugiau bučinių - tuo geriau./Ant draugų, su kuriais buvote, sienos parašykite: “Buvo žiauriai faina XD”

16. Atsakykite į tokius pačius draugų komentarus bučiniais ir šypsenėlėmis. Galite parašyti, kad ir jums buvo gera, bet per daug neimprovizuokite - užteks žodžių “Myliu tave”, “Mano zuikis”, “Tu geriausia/geriausias” ir pan.

17. Būtinai paspauskite “Patinka” po kiekviena savo ir savo draugų nuotrauka. Kiekvieną pakomentuokite. Jei trūksta žodžių - užteks bučinių ir besijuokiančių šypsenėlių.

Na štai - dabar galite būti tikri, kad viską padarėte taip, kaip reikėjo. ir jeigu kas nors bežiūrint apsivems - tai jau jų problema…

Patiko (53)

Rodyk draugams

komentarai (14) | “Balandžio 20 d. (Gidas “Kaip sukurti gerą nuotraukų albumą facebook’e”)”

 1.   R. rašo:

  Nesupratau - o kur dingo one.lt poza? Tokių foto dar bene 20 turėtų būti. ;D

 2.   moksliukesdienorastis rašo:

  R. - O, tu velniškai gerai čia pasakei :D

 3.   neformate rašo:

  Prajuokinai :D…tikriausiai ir pas mane yra tokių draugų facebook’e kurie žino šiuos reikalavimus atmintinai :D. Mane pykina nuo tokių albumų…jei jau taip trokšta publikuotis, tai orginalaus tegu ką sumąsto. Nors tie kurie kuria tokius albumus nemanau, kad galvoja apie orginalumą…

 4.   Viskas arba Nieko rašo:

  Aš darau paprasčiau. Nueinu į facebook grupę “Patraukliausio Facebook Lankytojo Fotokonkursas!” Įkeliu foto ir nieko nedarau. Per dvi dienas pareina 50 laikų, pareina 5 naujos draugės (iš kurių bent viena skėčia kojas).Kitą dieną išimu nuotrauką ir įkeliu kitą. Taip ir judu…

 5.   Saulės Spindulėlis rašo:

  Pralinksminai čia.. O one.lt poza tikrai turėtų būti, kaip gi be jos.
  Bet pastebėjau, kad facebook`e dabar daug tokių yra, kur raitosi kaip nežinia kas nuotraukas išryškina kaip nežinau ką, veidas atrodo kaip pomidoras, bet tai grožis būna. :D

 6.   Pieštukėlis rašo:

  O ne, aš irgi turiu pavasarinių nuotraukų :OOO ir net dvi įsidėjau į facebook.com. siaubas… ;(((( Na, bet kitų punktų nevykdžiau. Tai gal aš dar ne visiška auka??
  O šiaip, tikrai labai smagus įrašas. Lyg iš mano minčių nuskaitytas ir išreikštas gražia ir linksma forma. :)))

 7.   jurgis111 rašo:

  :) linksmai čia:)

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 8.   moksliukesdienorastis rašo:

  Neformate - anksčiau mane pykindavo nuo tokių dalykų, o dabar tiesiog prisijuokiu.

  Viskas arba Nieko - irgi neblogas atvejis ;)

  Pieštukėlis - Manau, ne visiška. Tuojau pat skubėk papildyti savo nuotraukų albumo! Ir neužmiršk protingų citatų apie meilę, išdavystę ir skausmą - šį pavasarį tai tiesiog būtina.

  Jurgis111 - Džiugu girdėti, kad ir aš galiu pralinksminti ;)

 9.   gofuckit rašo:

  O, man idėja atėjo, eisiu fotografuot šiukšlių ir šunų paliktų dovanų, paskui viską sukelsiu į fecebooką ir pavadinsiu albumą “Pavasaris ;]*~”. Taip parodysiu pasauliui ant kiek aš debilas :D

 10.   www.clubman.lt rašo:

  Uztat, kiek draugu demesio pritrauks toks nuotrauku albumas ;)

 11.   R. rašo:

  gofuckit, pabandyk, sulauksi 300 komentarų “wow!! kokia gili mintis!” ;D

 12.   giba rašo:

  Labai geras ir linksmas straipsnis. :D
  Kaip pastebėjau, rudenį labai populiaru fotografuotis išmetant lapus į viršų ar šiaip įsitaisius lapų krūvoje. Dar labai svarbu padaryti anties lūpytes ir įtraukti žandukus (čia tokia, kaip ir sexy veido išraiška).
  Praėjusį savaitgalį, beje, Sereikiškių parke Vilniuje tokių, dirbančių ant “Facebook” albumų, buvo labai daug.

 13.   moksliukesdienorastis rašo:

  Gofuckit - sulauksi daug “Patiko” ir pritariančių komentarų. Pabandyk :D

  Giba - tikrai, visai užmiršau paminėti sexy pozą. Nors čia ir taip akivaizdu, kad be jos apsieiti neįmanoma :)

 14.   greensky rašo:

  Na as taip pat isidedu tu nuotrauku, bet jos buna tiesiog nuotraukos ir nera albumai pildomi kas diena. Labiau i menesi karta arba ne. O siaip tai teisybe. Manau blogai ne tai, kad zmones daug fotografuojasi, kelia nuotraukas i fb, o butent tas pateikimas apie kuri tu taikliai parasiai :)

Rašyk komentarą