BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kovo 14 d. (Kodas I.D.Ė.J.O.S)

Po neįtikėtinai kūrybingo savaitgalio, kai įkvėpimas ateidavo jau po vidurnakčio, gulint lovoje, ant mano stalo atsirado keletas lapelių su idėjomis. Šiandien vieną jų pamatė mano tėtis ir paklausė, ar čia koks slaptas šifras. Visai ne! Tiesiog, kai esu pusiau miego, pusiau ekstazės būsenoje (dėl Įkvėpimo, žinoma) man dažnai rašosi štai taip. Tada lapelis nusimeta, neturiu laiko prisėsti prie kompiuterio, bet viską būnu užrašiusi. Labai patogu :]

O jūs, ar sugebėtumėte išš5fruoti?

P.S. Nekreipkite dėmesio į raštą - juk rašiau vidury nakties ;)

Patiko (13)

Rodyk draugams

komentarai (9) | “Kovo 14 d. (Kodas I.D.Ė.J.O.S)”

 1.   derva rašo:

  bet tai kaip įdomiai čia! Aš tokio šrifto niekaip nebūčiau sugalvojus. :)
  O raštas, drįsčiau teigti, visai nevertas atsiprašinėjimo - kaip rašytas vidury nakties, tai labai tvarkingas.

 2.   greensky rašo:

  Kazka suprast imanoma, bet labai linksmai atrodo:D Na kai pati niekad nemokejau rasyt graziai, o mano rastas didziausia katastrofa, tai tavasis ir miego busenoje kaip dailyrastis vos ne:)

 3.   Miga rašo:

  Tu jau gudrauji… Prašai, kad nekreiptume dėmesio į raštą, tai jau tikrai kad sudarai sąlygas neatkreipti :)
  Idėjos gerai. Vet, jų taip nevertinti ir nesaugoti nuo pašalinių akių - labai negerai! Apvogs gi! :) Nebent nuvertini prašalaičių šifravimo įgudžius… Irgi negerai!

 4.   chii rašo:

  klausimas. Tu pati ka nors cia supranti? :DD

  bent jau jei rastu kas toki dienorasti, tai nieko gero is jo nebutu :D

 5.   moksliukesdienorastis rašo:

  Aš viską suprantu, o kiti, jau ne pirmą kartą pastebiu, kad nesusigaudo nieko. Tokių užšifruotų kodų pilna mano užrašų knygelėje, stalčiuose, nors stengiuosi juos laikyti specialioje dėžutėje :)

  Miga, o tu iššifravai? O.o?

 6.   dreama rašo:

  Na, čia tikrai galima pavadinti šifru, reikia talento, kad suprastum prasmę ;D nieko keisto, kad pati supranti, juk tu ir rašei. Šaunu, kad mintys neprapuola.
  Mano rašto, kad ir netrumpinu, nepiešiu paveiksliukų ir dar dieną rašau, vistiek niekas nesuskaito. O tau dėl dailumo jaudintis vertėtų mažiausiai :)

 7.   R. rašo:

  Nieko sau - vidury nakties, o dailyraštis… Tiesą sakant, supratau, kad čia kažkoks planas istorijai (gal knygą rašai?). bendrai kažką supratau.
  Labai jau įdomią sistemą turi (kai pagalvoju, sakykim, per kokius egzaminus ar dar kokį velnią juodrašty taip rašinį parašytum, vertinimo komisija iš batų iškristų…:D).

 8.   Allenas21 rašo:

  Gali parasyti antra “Davincio koda” :D

  ____________________________

  http://www.neunum.com

 9.   PramanyTa rašo:

  Eina,koks raštelis! :) Norėčiau ir aš tokį turėt. ;)) Jeigu dabar čia rašei naktį ir skubėdama,tai Dievuliau,neisivaizduoju koks tavo raštas dieną… ;O ;DD

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyk komentarą