BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gegužės 26 d. (Gimti moterimi - prasta mintis)

Mieli blogo skaitytojai vaikinai (arba tie, kurie mano esantys vaikinai), prašau neskaityti toliau šios pastraipos. Ačiū.

Gimti moterimi buvo prasta mintis. Prastai sumąstė tie mano tėčio (nesakysiu kas. Mūsų šeimoje apie tokius dalykus nekalbama).

Et. Šiandien n-tąjį kartą gailiuosi, kad aš ne vaikinas. Pirmą kartą gailėjausi ryte. Paskui per kūno kultūrą, kai vaikinai žaidė futbolą, o merginos bėgiojome ratukus. Neesmė, kad mes jau viską atsiskaitę. Neesmė, kad paskutinė pamoka. Neesmė, kad jaučiausi kaip storas begemotas ir vilkausi eilės gale, kas man, tiesą sakant, gan neįprasta. Mano kūno kultūros mokytoja viena iš tų moterų, kurių žodyne nėra žodių: “Šiandien negaliu”. Koks kam skirtumas - pasakyta bėk, vadinasi, bėk.

Ir dar būtų nieko, jeigu per pamokas taip nenormaliai nemaustų pilvo, o seselė (kaip visada) gali pasiūlyti tik nošpą. Tarsi nošpa kada nors padėtų.

Ir (vėlgi - kaip visada) tokiomis dienomis viskas krinta iš rankų, 2 km nuo mokyklos einu pusvalandį, o kai klasiokai paklausia: “Važiuoji prie ežero?” tenka atsakyti: “Ne, šiandien nenoriu”. Nenoriu??? Kas per velnias.

Ir dar - kiekvienas žodis užkliūva. Esu tikrai nervinga šiandien. Pikta. Nusivylusi. Ašaros už pirmų durelių, nors turbūt neturiu dėl ko verkti. Taip, mama manęs neišleido į klasės išleistuves. Taip, ten tikrai bus tik pagėrimas. Tačiau - paskutinės dienos, kai klasė kartu. O mes taip susigyvenę. Klasės “fotografas” ketina visus įamžinti. Po vieną, su draugais, visus kartu ir t.t. Apmaudu, kad tose nuotraukose nebus manęs. Išvis, jaučiuosi, tarsi mama manimi nepasitikėtų. Tėtis išleido ir dar pasisiūlė nusivežti. (Argi ne keista - pas mane tėtis gerietis. Nors broliams gerietė būna mama. Įdomus atvejis…)

Grįžtant prie “savaitę per mėnesį nenorėčiau būti moterimi” temos… Štai sėdžiu su arbata ir dėžute sausainių. Šiandien spjoviau ir į mankštą, ir į jogą. Vistiek nesusilenkiu. Ir tai mane siutina. PMS? Ar PMS neturėtų būti PRIEŠ???

Kita vertus, šiandien man tiesiog puikiai piešiasi. Ir knieti siūti. Tačiau siuvimo mašina apačioje, o aš nenoriu net rodytis mamai akyse. Tikrai ant jos supykau. Žinau, tai kvailystė. Tiesiog anksčiau manimi labiau pasitikėjo. Juk aš negersiu, dėl Dievo meilės. O ir pinigus galiu pati susimokėti. Esmė - tik pačiame buvime. Gal jau paskutinį kartą bus toks buvimas visiems kartu…

Reikia pasiskubinti paskelbti šį įrašą, kol dar neapsigalvojau, nors jis ir visiška kvailystė. Tiesiog - jeigu jau čia mano dienoraštis, tai reikėtų jame skelbti viską… Tačiau dabar, kai jau baigiau apie tai rašyti, jaučiuosi labai nejaukiai. Nešneku apie tokius dalykus nei su tėvais, nei su draugėmis (tikriausiai todėl, kad netoliese visad sukiojasi E). O dabar paskelbisu internete.

Aiiii… Šiandien man nusispjauti. O paskui…

Patiko (48)

Rodyk draugams

komentarai (17) | “Gegužės 26 d. (Gimti moterimi - prasta mintis)”

 1.   Ji rašo:

  Nusispjovimai labai sveika:).

 2.   keit rašo:

  Nesijaudink kartais gerai tiesiog pasidalinti savo mintimis

 3.   neformate rašo:

  Atrodo reikia iškęst tik savaitę, bet laikas tada taip lėtai eina. Išsipasakot sveika.

 4.   poisonapple rašo:

  O taaaaaaaaaaaip.Aš irgi kai taip būna,nenoriu būti moterimi. Ir fak (sorry man irgi turbūt PMS,kuris juk turėjo būti prieš.Keista) nošpa yra neveiksminga.
  Kūno kultūros tai išvsivo nekenčiu.Tie ratai..Bėk ir bėk. O mūsų mokytoja irgi negailestinga.
  Žodžiu,kažkokią nesamonę parašiau.Galėsi trint :)
  Dar kartą atsiprašau už tą fak ;/// Tiesiog skauda man,tai dar ir nervas ima.Ir šiaip ;D

 5.   Harpija rašo:

  “Mano kūno kultūros mokytoja viena iš tų moterų, kurių žodyne nėra žodių: “Šiandien negaliu”. Koks kam skirtumas - pasakyta bėk, vadinasi, bėk.”

  >>> o aš tokiu atveju pasakyčiau “Negaliu bėgt, vadinasi nebėgsiu”. Per daug taikstaisi su mokytojais, kurie nesupranta ir neužjaučia Tavęs. Reikia truputį griežčiau… :-)

  Kas dėl išleistuvių, tai jei labai nori, pamėgink dar kartą pasikalbėt su mama ir paaiškink situaciją - kad labai nori, nes esi susigyvenusi su klase ir tai galbūt paskutinis susiėjimas kartu. Gali paminėti, kad be Tavęs bus ir daugiau negeriančių (nes, manau, kad bus), jei mama bijo, kad gali susigundyti ir prisigerti. :-)

  O kas dėl “Nošpos”, tai nusipirk ką nors veiksmingesnio: “Ibumetiną”, “Ibupromą” ar pan. Ir nieko čia blogo nematau, kad apie tai nebūtų galima kalbėt ar to nebūtų galima skaityt vaikinams. Juk jie kadanors irgi turės savo šeimą, žmoną, vaikus… :-) Jei žmogus kvailas ir nesubrendęs, kad šaiposi iš tokių natūralių dalykų, tai čia jau jo problemos.

  P.S.: Sakyk ką nori, bet argumentų, kodėl geriau būti mergina vis tiek pateikčiau labai daug. xD

 6.   spelling rašo:

  Aš sutinku su Harpija… Būti moterim - 100kart geriau nei vyru… Juk mes tiek daug pastebim, o kalbėt ir apkalbėt galim nesustodamos, vyrai (dažniausiai) mus nešioja ant rankų, praleidžia pirmas pro duris, nors menkiausia proga ar visai be jos dovanoja gėles, šokoladą ar dar ką nors, įprastai pirmi žengia žingsnius link mūsų. Tad cheer up!

 7.   + rašo:

  Persiprasau - esu vaikinas, bet perskaiciau. Tik taip ir nesupratau ko cia tas perspejimas.. Matau esi filosofija megstantis zmogus - pagalvok ar nejuokinga yra gedytus to, apie ka visi zino, kas yra naturalu ir vyko nuo zmonijos pradzios? :) zmogaus kuna reikia priimti ir nereikia gedytis ar bijoti apie ji kalbeti. O ir siaip dauguma vaikinu (bent artejanciu prie pilna(pro/me)tystes ar turejusiu panele), zino apie tokius dalykus. Matom kada jums tai arteja ir ismokstam nelisti i akis, kai jums buna PMS, o tas keleta dienu kai jau “pareina” - svariai skustis, kad neerzintumeme :)

  Noreciau tave pakurstyti - ismok pasakyti ne. Noriu. Pakovok. Kas blogiausiu atveju galetu nutikti nenuejus i fizini ar atsisakius begti? Pagrumos pirstu? Pasakys pastaba? Nesileisk stumdoma ir jei tikrai negali - nedaryk. Jei neissiugdysi bent trupucio tokios “storos odos” veliau gali tekti ja ugdyti labai greitai. Kalbu apie universiteta/kolegija/akademija. Cia niekas nesicackina ir jei kazko reikia - kartais tenka kabintis nagais. O stai del to klases susitikimo - gavai tecio leidima. Varyk. Grizk sveika ir blaiva ir kita karta mama nieko nebesakys. Parodyk, kad tavimi galima pasitiketi ir esi savarankiska.

 8.   innerregion rašo:

  Dėl vaistų, gali pabandyti Meflovan complex. Man vienintelis padėjęs, be to, tiek nekenkia kiek visokie a la nuskausminamieji.

 9.   raidelesekrane rašo:

  Perskaičiau =P …

  Dėl kūno kultūros - pritariu, kad reikia pakovot už save. Negali, tai negali. Taškas. Kūno kultūros pažymys nieko nelemia, ypač 10 klasėje.

  Dėl mamos ir išleistuvių - vėlgi, pakalbėk su ja, pazysk, panervink ir ant galo gal išleis. Arba ne. Bet prarast jau nebeturi ko. Ai, ir įdomus faktas: tėčiai, nors dažnai sako, kad nori turėt ūnus, visada labiau myli dukreles, o mamos - sūnelius =) .

  Na, o dėl PMS… Visų pirma, po tiekos bendravimo su merginomis aš su tuo velnio PMS esu susidūręs tiek ir tiek, tad nieko kažko naujo čia neparašei. Ir tikrai nuoširdžiai užjaučiu dėl viso šito brudo. Bet, pažvelkim iš kitos pusės =) …

  Tu, kaip mergina, turi unikalią galimybę suteikti kažkam gyvybę, kas, mano nuomone, jau savaime turėtų atpirkt visus vargus ir skausmus (aišku, bepigu man kalbėt xD). Toliau, kadangi Tu esi mergina, mes, vaikinai (na bent tiek, kurie Jus gerbia), turim pirkti gėles, šokoladus, kitus kvietkus ir dovanas, stengtis dėl jūsų, būti jums geri, mandagūs, švelnus, nešioti ant rankų (kas, beje, man yra gan linksma =) …), praleisti pirmas, kai Jums sunku paguosti, kai Jums gresia pavojus - užstoti. Kitaip tariant, vaikinai (kartoju - tie, kurie turi pagarbos Jums jausmą) atsimoka Jums už visus Jūsų vargus ir tai, kad tik dėl Jūsų mūsų gyvenimas virsta gražiu ir šviesiu.

  Tad, taip sakant, neliūdėk per daug ir įžvelk gerąją pusę =)

 10.   moksliukesdienorastis rašo:

  Oj… Man dabar jau truputį gėda, tai neatsakinėsiu į komentarus :)

 11.   greensky rašo:

  Kur gi zmogus gali isliet savo vargus jei ne cia? Kartais pasisodiname drauga, drauge ar kazka, kad norime jiems pasipasakoti, bet daznai ju mintys klaidzioja kitur, jiems tiesiog neidomu. O cia skaito tik tie kuriems tikrai rupi ka tu parasai, jie domisi ir vis dar kazko laukia (p.s pvz as vis dar laukiu tavo eilerasciu). Tad manau cia gali rasyt viska ka tik nori, net jei geda, o kodel turetu buti? juk nepasakoji kaip su kokiu bernu daveisi, nusigerei ir galop visko nepasigiri kokia as del to ” faina”. Kalbi apie paprastus realius dalykus, kurie neturetu buti gedingi. :>>

 12.   Dominyka rašo:

  išsipasakoti reikia. O tokiom temom nėra ko gėdytis šnekėt :) visos tai patiriam ir tai kartais užknisa, bet… :)

 13.   ENORCA rašo:

  Jau seniai ką berašei :)

 14.   neformate rašo:

  Tikrai, senai girdėta…o.O

 15.   pelenlle rašo:

  Ir as nenoriu buti moterimi, bet u=tat vyrai pavydi del grozio taigi :DDDD yra ir pliusu

 16.   annonymouse rašo:

  Aš manau esu laikantis save vaikinu xD
  Šiaip manau yra privalumų ir merginoms, pvzd. jums lengviau mokytis :D

 17.   SeAntros rašo:

  Žaviuosi tavo atvirumu!

Rašyk komentarą