BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Birželio 18 d. (Ir ką čia bepridursi…)

Gyvenu kaip viduramžiais.

Meluoju.

Gyvenu kaip XX a. - jokio kompiuterio, jokio mobilaus, tik televizorių karts nuo karto įsijungiu. Ne, nenusikaltau tėvams. Mano tėvai išvis nemoka bausti - po valandos visos bausmės atleidžiamos (tiesa, niekada to nebandžiau įrodyti. Mano broliai turėjo dešimtis namų areštų ir “jokio kompiuterio savaitei”, bet ir toliau eidavo kur nori bei žaisdavo kompiuteriu kiauras dienas. Tačiau jie turi žavias mėlynas akis ir šviesius plaukus. Aš neturiu nei to, nei to.)

Raviu daržus, tvarkau kambarius, padedu mamai pildyti ataskaitas (ar kada bent pagalvojote kiek popierių turi užpildyti mokytojai? O dabar kai yra el.dienynai, bet knygelės vis dar nepanaikintos tų popierių dvigubai). Dar skaitau. Daug. Mamos bendradarbė jai vis įduoda knygą, o kitą dieną mama knygą grąžina. Čia toks susitarimas - mamos bendradarbės dukrai perkama daug knygų, bet ji lėtokai skaito. O aš tuo su malonumu naudojuosi.

Bandžiau remontuotis kambarį - išsinešiau visus daiktus. Tai užtruko beveik dvi dienas! Praėjo pora dienų ir… sulaukiau tokios tėčio frazės:

- Tu tik pažiūrėk koks tvarkingas tavo kambarys! Nėra prasmės jo remontuoti.

Truputį paverkiau užsidariusi tame “tvarkingame” kambaryje vis galvodama, kad ir man, kaip mano Broliui Nr. 1 (kurio kambarys bus remontuojamas) reikėjo į sienas mėtyti strėlytes… Eh, per vėlai supratau tai.

Kai savigaila/savigrauža ir “vargšo vaiko” efektas praėjo (aš labai stengiausi išlaikyti jį kiek galima ilgiau. Kam nepatinka savęs gailėtis?) per porą dienų teko visus daiktus susinešti atgal.

Sizifo darbas? Aha. Na, ne itin. Man buvo malonu perdėlioti savo knygas. Gavau progą jas iš naujo suskaičiuoti. Jų jau beveik 600 :)

Užvakar prisiminiau apie kompiuterio egzistavimą. Kilo mintis rašyti naują knygą. Ką nors su mistika, pagonybės simboliais (žinoma, šių dienų pasaulyje. Aš naiviai tikiuosi, kad kada nors išdrįsiu paskelbti savo rašliavas, o visoki “seniai seniai” dabar nemadingi). Jau turiu pagrindinius veikėjus, nors dar reikia pasistengti su tobulais blogiukais…

Ir dar - ieškausi pirkti ką nors iš planšetinių kompiuterių. Iš pradžių norėjau iPad’o, bet mąstau, kad per mažai vietos, o su daugiau vietos - man per brangu. Noriu pirkti ką nors už +-1500 (būtų dvigubai pigiau už mano nešiojamą kompiuterį, tad visai logiška kaip už planšetinį. 2000 būtų jau truputį gaila). Dabar svarstau apie Samsung Galaxy Tab. Gal kas turi? Ar šiaip, gal kas galite ką nors parekomenduoti?

Turbūt šį kartą mano minčių kratinys dar baisesnis nei paprastai. Atleiskite, skubu ieškoti tobulų blogiukų. Kodėl tobulų? Nes geriečius ir netobulus visi myli :)

Patiko (22)

Rodyk draugams

komentarai (12) | “Birželio 18 d. (Ir ką čia bepridursi…)”

 1.   derva rašo:

  o kas yra tobulas blogiukas?

 2.   frydrichas rašo:

  vargšė mergaitė, frydrichui gaila tavo vasaros. pasistenk ją pagerinti.

 3.   moksliukesdienorastis rašo:

  Derva - tobulas blogiukas tai toks blogiukas, kuris galėtų būti ir tobulas gėriukas (net tobulesnis už tikruosius), tačiau dėl savo įsitikinimų pasirenka kitą kelią. Aš įsivaizduoju keletą vaikinukų ir viskam vadovaujančią jauną moterį. Che, na, čia sunku kažką tikslaus paaiškinti…

  Frydrichas - na, dar laukia fantastiškas rugpjūtis ir keletas kelionių liepą. Be to, daržai jau nuravėti, tad jei tik dievulis duos gerą orą… vasara turėtų būti gera. Tikiuosi.

 4.   greensky rašo:

  pas mane namuose taip pat begales darbu, tad galiu sakyt, kad isivaizduoju kaip sunku tau. Tik pas mane kelioniu jokiu nenusimato:D O siaip sekmes tau kuryboje, vis dar laukiu tavo eilerasciu, o knygas taip pat butu smagu paskaityt :)) tad drasos tau!

 5.   Ina rašo:

  Būčiau visom keturiom “už” jei pradėtum rašyti savo istoriją, būčiau tavo reguliari skaitytoja.
  Na, kas liečia įvairiausius remontus, ką gi, mano kambaryje remonto nebuvo gerus dešimt metų. Ne, mano kambarys nėra vaikiškas ar pan. tačiau jo kaip ir neturiu, tik, svetainė. Tokios tos jau aplinkybės. Ir ką gi, kartais tenka savęs pasigailėt, o vėliau pamanau - “Et, velniop”. :D
  Tiesa, taip pat linkiu geros ir linksmos vasaros. :)

 6.   neformate rašo:

  Aš ir manau atsiriboti kuriam laikui nuo visų technologijų…
  Ai beje, sveika :)
  O man remonto nereikia, reikia mažesnio kambario, nes didelė erdvė vienai - žlugdo. Man užtektų lovos ir didelio lango…
  Oi aš čia tik apie save… noriu ir prašau paviešinti savo kuriamus darbus. Būsiu tavo skaitytoja, kaip Ina. Tikrai manau turi užslėptą talentą, tik ko tai nesidalini juo su mumis, pasislėpus viena džiaugiesi :/… O jei rimtai, labai nudžiugintum ką nors paviešinus :)))
  ”Turbūt šį kartą mano minčių kratinys dar baisesnis nei paprastai. ” - Jis niekada nebūna baisus, nes dar niekas nepabėgo :D. O beje minčių kratiniai (nors tavo įrašo juo nepavdinčiau :) turi užslėptą grožį ;)
  Tobuli blogiukai <3…Aww. Tik jis privalo būt tamsiaplaukis, aš jau juo tada susižavėjau :D
  Gerai, ilsėkis ir nepamiršk visam BLOG’o ;). Iki.
  P.S. Ojei koks komentaras ;O

 7.   Neiridė rašo:

  Aš taip pat būčiau ištikima tavo skaitytoja. :D Taip, kad, mergele, viešink savo istoriją. ;D

 8.   jurgis113 rašo:

  Pritariu, neiride, aš ir skaityčiau. Nors esu vaikinas:D

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 9.   Shypsenele (a.k.a Chii) rašo:

  Pagaliauuuuu. Jau galvojau skradžiai žemę dingai :D Malonu matyt vėl rašančią. :)) Jau bijojau nesulauksiu naujo įrašo :D p.s wooooow kiek daug knygų… net pavydu :D Beje, reiktu ir man atsiribot nuo visų tų ryšio priemonių…blogas įprotis, labai blogas:D

 10.   Jis rašo:

  Nedaryk tobulų veikėju. Tai neįdomu. Trūkumai ir žemiški dalykai jį padarys artimesniu skaitytojui :)

  iPad nepirk. Apple melžia pinigus. Jei nori planšetinio pc, tai geriau imk koki Asus eee pad, xoom ar wetab (jei jis jau išleistas). Ir nesirink tik iš Lietuvoje siūlomų prekių - už siuntimą sumokėsi <70lt, bet turėsi daug didesnį pasirinkimą :)

 11.   moksliukesdienorastis rašo:

  Jis - ačiū už patarimus. Kol kas planšetės nepirkau, bet vis dar neatsisaukau šios minties. O ką manai apie Samsung Galaxy Tab 2.0? Girdėjau neblogų atsiliepimų (tačiau girdėjau iš žmogaus, pamišusio dėl Samsung, tad nežinau ar tikėti, ar ne)

 12.   Skaiste rašo:

  aš turiu Glxy Tab pro - niekaip negaliu atsidžiaugti!!!

Rašyk komentarą