BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Balandžio 5 d. (Banguota)

Pirma mintis buvo: blogas atgijo! Šiandien man jau rodo naujausius įrašus. Tačiau draugų įrašų nerodo ir tai erzina :/ Dar gražiau - man neina pas nieką nueiti, vis išmeta pagrindinį blog’o puslapį (WTF?).

Mano gyvenimas šiomis dienomis primena jūros bangavimą. Didelė banga, iškelianti mane aukštai aukštai, tada tokia pat gili įduba tarp bangų. kelios mažos bangelės ir kelios mažos įdubos. Didelė banga ir keletas mažų įdubų. Ir taip toliau ir panašiai.

Šeštadienį teko tvarkytis (mėgstu tvarkytis). Pasileidau Three Days Grace visu garsu ir sukausi po kambarį, tris kartus šluostydama tą pačią vietą. Tada nusprendžiau susitvarkyti gėles, apkarpyti pavytusius lapus. Po to - sutvarkyti lentynas. Tada stalčius. Three Days Grace pakeitė Nickelback, šiuos - Bon Jovi, o viską pagardino AC/DC, Pink Floyd ir Pearl Jam mišinys. Tada čiupau kitą Bon Jovi diską. Po šio - Nickelback ir taip tęsiau visą mielą dieną.

Užsimaniau remontuoti kambarį. Nuplėšyti tapetus (o, su kokiu malonumu tai daryčiau!). O prieš tai - iškrauti knygas iš knygų spintų, aplankus iš sekcijos, dėžutes iš lentynų, rūbus iš spintos. Sukrauti viską į dėžes (mane savotiškai žavi būtent ši “susipakavimo” idėja). Išnešti visus daiktus. Nuplėšyti tapetus (negaliu to praleisti - man net rankos niežti, kaip noriu, ką nors plėšyti). Užklijuoti naujus. Dažomus. Nudažyti baltai. (Dabar tapetai žali ir su blizgučiais dar nuo tada, kai šiame kambaryje ~ prieš 4 m. gyveno tėvai). Tamsiai žaliai (ar rudai, ar juodai) išpiešti medį. Tada sunešti baldus ir sustatyti juos visiškai kitokia tvarka. Sukrauti daiktus, pusdienį dėlioti knygas į lentynas, kad jos visos derėtų viena prie kitos… Eh…

Šeštadienio vakarą iš šių svajonių (ne, ne svajonių, aš būtinai taip padarysiu vasarą) pažadino tėvai. Teko vykti į giminaitės gimtadienį, kuris buvo siaubingai nuobodus.

Bet pažvelkime į gerąją pusę - stalas lūžo nuo valgių, aš n-tąjį kartą peržiūrėjau “Ratus” ir “Auksinę Akį”.

Sekmadienį atidarėme baidarių sezoną. Išsimaudžiau kartu su šunimi :D (mano kalaitė iššoko iš tėvų baidarės, atplaukė pas mane ir kažin kaip gavosi, kad mes atsidūrėme vandenyje).

Susirgau. Taigi, pirmadienį nėjau į mokyklą.

Tačiau manęs neleido ir prie kompiuterio :/

O šiandien teko eiti net dėl kelių svarbių kontrolinių, nors vis dar kosčiu :/

Taip pat dengėme šiltnamį ir teko valandą nuobodžiai stovėti laikant politileno gabalą.

Rytoj bus tik keturios pamokos.

Rytoj turiu atsiskaityti projektinį darbą. Nežinau iš ko.

Tačiau rytoj lis :)

Štai taip ir banguoju. Ir svajoju apie kambarį. Turbūt teks užsiminti tėvams.

Patiko (19)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “Balandžio 5 d. (Banguota)”

 1.   Harpija rašo:

  Va, bloge tai tikrai vyksta tai, ką geriausiai išreikia klausimo “WTF?” forma. :-D

  Man irgi neretai užeina tvarkymosi manija. :-)

  Sveik!

 2.   Šviesioji rašo:

  Taigi, čia keisti dalykai daros. Man naujausių įrašų nerodo, o draugų puslapį rodo :D Beje, man taip pat rytoj tik keturios pamokos, nes pirmą valandą kalbėjimo įskaita prasideda. O tau jau buvo? Ir, beje, linkiu pasveikti! :)

 3.   moksliukesdienorastis rašo:

  Harpija - ačiū. Ir tas klausimas man iškyla kaskart, atsidarius blogas.lt :/

  Šviesioji - buvo, bet taip jau gavosi, kad aš tuo metu buvau olimpiadoje ir nedalyvavau. Sėkmės įskaitoje :)

 4.   Saulės Spindulėlis rašo:

  O Aš maniau, kad tik čia pas mane vieną blogas.lt kvailioja. Baisiai supykusi nesilankiau čia. Bet bet.. Aš grįžau, norėdama vėl paskaityti Tavo gan įdomius įrašus.

  Sveik, juk jau pavasaris atėjo! ((;

 5.   bycolor rašo:

  Patiko man tavo tapetų idėja! :D

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘88055986 which is not a hashcash value.

 6.   Baidarių nuoma Dzūkijoje rašo:

  Gyvenimas pas visus banguotas. Vieną dieną kyli - kitą jau leidiesi…:)

Rašyk komentarą